Компанія «Детта» є оптовим постачальником європейських товарів для тварин. Асортимент товарів включає в себе натуральні корми для тварин супер-преміум і преміум класу, вітаміни і добавки, іграшки, аксесуари, професійну косметику для ваших вихованців, одяг і багато іншого. Нам довіряють турботу про своїх улюбленців власники, елітні розплідники і професійні заводчики, клуби і дресирувальники. Компанія «Детта» є офіційним дистриб'ютором в Україні таких брендів як Affinity (Advance, Brekkies), Camon, Baldecchi, Flexi, Stefanplast, Papillon, Ferribiella, Naturea, Almo Nature, Doggy Dolly. Продукція наших брендів представлена ​​в роздрібній мережі продажів в магазинах зоотоварів і в інтернет-магазинах.


Купуючи продукцію компанії «Детта», Ви завжди будете в курсі подій, які відбуваються на світовому ринку товарів для тварин, і впевнені в тому, що отримуєте високоякісні товари від кращих європейських брендів. Ми уважні до кожного нашого покупця. Індивідуальна система ціноутворення дозволяє враховувати інтереси кожного клієнта, а гнучка система акцій, бонусів і знижок робить нашу співпрацю взаємно цікавим.


Ми завжди раді новим знайомствам! Якщо Вас зацікавила діяльність компанії «Детта», Ви завжди можете зв'язатися з нами, використовуючи розділ Контакти і отримати повну інформацію.